BAĞCILAR TEMİZLİK ŞİRKETİ FİYATLARI

BAĞCILAR BÖLGESİNDE İYİ BİR TEMİZLİK ŞİRKETİ ARAYAN BİR ÇOK MÜŞTERİ TEMİZLİK ŞİRKETİ ARAYIŞINA NEREDEN BAŞLAYACAĞINI BİLEMEMEKTEDİR. BUNDAN YAKLAŞIK SEKİZ ON YIL ÖNCE KONU KOMŞUNUZUN REFERANSI İLE GÜVENİP EVİMİZE TEMİZLİKÇİ BAYAN ELEMAN ALIRDIK AMA ŞİMDİ GELİŞEN TEKNOLOJİ İLE BİRLİKTE ELİMİZDEKİ AKILLI TELEFONLARDAN TEMİZLİK ŞİRKETİ ARATIP BİZE EN YAKIN TEMİZLİK ŞİRKETİ İLE İLETİŞİME GEÇİP TEMİZLİKÇİ BAYAN ELEMAN ÇAĞIRIYORUZ.

 

BAĞCILAR CİVARINDAKİ TEMİZLİK ŞİRKETLERİ İLE İLETİŞİME GEÇEN BİR ÇOK MÜŞTERİ KAFASINDA FARKLI DÜŞÜNCELERLE BAĞCILAR TEMİZLİK ŞİRKETİ TELEFON NUMARASINI ARAR. BAZI MÜŞTERİLERİN TEMİZLİK ŞİRKETLERİ İLE İLGİLİ ÇOK FARKLI YADA BAZEN ABSÜRT BEKLENTİLERİ OLMAKTADIR. ÖRNEK VERECEK OLURSAK TEMİZLİK ŞİRKETLERİNDEN BAĞIMSIZ ÇALIŞAN SIRADAN BİR TEMİZLİKÇİ BAYAN İKİ YÜZ LİRAYA TAM GÜN EV TEMİZLİĞİ YAPARKEN BİZİ ARAYAN MÜŞTERİLERİMİZ AYNI PARAYA TAM GÜN ÇALIŞACAK İKİ TEMİZLİKÇİ BAYAN İSTEMEKTEDİRLER ÜSTELİK MALZEMEDE BU PARANIN İÇİNDE OLSUN DEYİP BİRDE TEMİZLİKÇİ BAYAN ELEMANLARIN SİGORTALI OLUP OLMADIĞINI SORGULAMAKTADIRLAR.

 

BAĞCILAR TEMİZLİK ŞİRKETİ FİYATLARI ASLINDA BİZİM DEĞİL SİZİN TARAFINIZDAN BELİRLENMEKTEDİR İKİ BİN YİRMİ YILI İTİBARI İLE BİR TEMİZLİKÇİ BAYAN ELEMANIN TAM GÜN YEVMİYESİ İKİ YÜZ LİRA OLUP KAÇ TANE TEMİZLİKÇİ BAYAN ELEMAN İSTERSENİZ O KADAR ÇARPI İKİ YÜZ LİRA ÖDERSİNİZ HEPSİ BU. BİZİM İNSANIMIZ TEMİZLİK ŞİRKETLERİNDEN MUCİZE ORTAYA KOYMASINI BEKLEMEYİ BIRAKIP GERÇEKÇİ BİR ŞEKİLDE TEMİZLİK HİZMETİ ALMAYA BAŞLADIKLARI VAKİT HER İKİ TARAF İÇİNDE İŞLER ÇOK DAHA İYİ ŞEKİLDE YÜRÜMEYE BAŞLAYACAKTIR.

*********************************21 Haziran 2018 7. sıra********************************************

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.